עודכן: אפריל 2024.

כללי

סטודיו קושינא מתאמץ לוודא ששירותיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. קושינא השקיעה כמות ניכרת של משאבים כדי להבטיח שאתרה יהיה נגיש ונוח יותר לאנשים עם מוגבלויות, על פי האמונה החזקה שלנו כי כל אדם זכאי לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות ב-Https://www.kushina.co.il/

כתובת האינטרנט Https://www.kushina.co.il/ מציעה את תפריט הנגישות של UserWay, המופעל על ידי שרת נגישות מיוחד. התוכנה מאפשרת ל-Https://www.kushina.co.il/ לשפר את ההתאמה שלה להנחיות נגישות תוכן הרשת (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

תפריט הנגישות של Https://www.kushina.co.il/ ניתן להפעלה על ידי לחיצה על מקש ה-Tab כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינה התחתונה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, יש להמתין רגע עד שתטען כל התפריט.

כתב ויתור

קושינא ממשיכה במאמצים לשפר את נגישות האתר והשירותים שלה, באמונה כי זו החובה המוסרית המשותפת שלנו לאפשר שימוש חלק ונגיש גם לאלה מאיתנו הסובלים ממוגבלויות.

כחלק ממאמצינו המתמשכים לשפר ולתקן בעיות נגישות, אנו סורקים באופן רציף את Https://www.kushina.co.il/ באמצעות סורק נגישות לאתר אינטרנט חינמי של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו.

למרות המאמצים שלנו להבטיח שכל הדפים והתוכן ב-Https://www.kushina.co.il/ יהיו לגמרי נגישים, ייתכן כי חלק מהתוכן עדיין לא הותאם לתקן הנגישות המחמיר ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של אי מציאת או זיהוי של הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם יש לך קשיים בצפייה בתוכן ב-Https://www.kushina.co.il/ או אם נדרשת עזרה בכל חלק של האתר שלנו, אנא צור קשר בשעות פעילות כפי שמפורט למטה ונשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיה בנגישות, יש לך שאלות או נדרשת עזרה, אנא צור קשר עם תמיכה הלקוחות של קושינא כך:

אימייל: designkushina@gmail.com

טלפון: 050-6955825